Rockový Slunovrat 2012 pro slané děti je projekt, na kterém jsem měl tu čest spolupracovat jako grafik, fotograf a spoluorganizátor Adama Langra. Jednalo se o 8. ročník rockového festivalu, který se konal v Řevnicích, v Lesním divadle. 

Tento rok se poprvé konal festival celé dva dny a měli zde vystoupit známější kapely české scény. Dále byl festival pořádán na podporu organizace, která pomáhá nemocným cystickou fibrózou tzv. "slaných dětí" - cfklub.cz.

Tak stručně o festivalu - více se dozvíte zde: www.rockovrat.cz

Rád bych vám tedy prezentoval mojí práci na tomto festivalu:
 
Logo

Cílová skupina byli lidé ve věku 15 až 30, co mají rádi letní festivaly, rockovou hudbu, barevnost a rozmanitost, lesní prostředí...

Cílem bylo zobrazit atmosféru místa a času ve kterém se festival pořádá. Festival se koná v období prvního letního slunovratu, takže ještě poslední kapely hrají při zbývajících paprscích slunce prosvítající skrze stromy, které obklopují lesní divadlo kolem dokola. Vzniká tak velmi příjemný vztah mezi hudbou, prostředím a ročním obdobím. Zároveň má logo festivalový charakter. 

Detail kapely, hrající při západu slunce mezi stromy na pódiu lesního divadla.
Detail typografie. Nejedná se o konkrétní písmo, celý nápis je vlastní tvorba písma.
Detail na "poznávací značku" na kterou lze umísťovat různé nápisy. Díky tomu lze logo používat univerzálně, nezávisle na ročníku. 
Použití loga v animaci.
Tiskoviny
 
Finální verze plakátu. Použité písmo: Dharma Ghotic.
Nápojový list pro míchané drinky a nealko.
Design programu s malým návodem na bezpežné přežití fetivalu :)
Design vstupenek
Festivalové tričko
Webdesign

Webové stránky pro festival byly navrženy za účelem podrobně informovat návštěvníky a prodávat vstupenky. Za spolupráci na stránkách děkuji skvělému programátorovi Tadeášovi Petákovi.
Fotografie
Video
Dále jsem režíroval, stříhal a zčásti natáčel poutací video. 
Back to Top